Wywiady

Wybierz podmenu:

Dodaj na Wykop.pl: Share 'Wywiady' on Wykop
Drukuj lub pobierz PDF: Share 'Wywiady' on Print Friendly

2 comments on “Wywiady

  1. ZMĘCZONA on said:

    Od dłuższego czasu zastanawiam się czynie skorzystać z pomocy psychiatry i czy jest mi w ogóle potrzebny. Odkąd pamiętam w moim życiu zawsze wydarzało się coś złego i nie oczekiwanego.z biegiem czasu widzę jak bardzo się zmieniłam i ile jest w tym mojej winy.Głównie to poczucie ze zawiodłam najbliższa mi osobę, przerzucanie agresji na dzieci, niechęć do kontaktów ze znajomymi, brak poczucia bezpieczeństwa i spokoju, zadowolenia i brak chęci do życia, nawet myśli samobójcze. co powinnam robić.!

    • Kotek on said:

      Ja Ci dobrze radzę byś wpierw udała się do dobrego psychoterapeuty(nie kogoś,kto pilnuje zegara na ścianie,czy wręcz pisze smsy gdy mówisz mu o swoich problemach).Psychotropy naprawdę mogą Ci wiele szkody wyrządzić,w tym bynajmniej w króciutkim czasie z tyłka zrobić trzy drzwiową szafę.Pamiętaj że psychiatra jest tylko dealerem narkotyków,a nie lekarzem.Lecz jeżeli nic innego Ci nie pomoże,i już trafisz do psychiatry,nie wierz w bzdury typu że coś,co nigdy nie miałaś przed szprycowaniem Cię jakimś syfem jest twoją chorobą.Zwłaszcza uważaj na siebie gdy będziesz brała syf przeciwdepresyjny.Człowiek na tym świństwie potrafi stanowić dla siebie poważne zagrożenie.Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Powiadom mnie o odpowiedziach. Możesz też być powiadamiany bez konieczności komentowania.