Polecane witryny

Logo - Citizens Commissions on Human RightsCitizens Commission on Human Rights (CCHR):

Organizacja zajmująca się kampaniami informacyjnymi o niebezpieczeństwach korzystania z psychotropów, a także starająca się rozwiewać mit diagnoz psychiatrycznych.

Organizacja ta działa międzynarodowo, ale obecnie nie ma przedstawicielstwa w Polsce. Treść na poniższych witrynach tej organizacji, jest w j. angielskim.

Logo - IAAPAJoanna i Andrzej Skulscy – polska antypsychiatria & Międzynarodowe Stowarzyszenie Przeciwko Przemocy Psychiatrycznej (International Association Against Psychiatric Assault) – Sekcja Polska:

Prowadzą od lat działalność na rzecz rozwiania mitów o psychiatrii. Przyglądają się indywidualnym sprawom i starają się pomóc. Andrzej pisuje artykuły do mediów, które to artykuły niejednokrotnie cieszą się dużą popularnością.

Oficjalny kanał YouTube witryny Opsychiatrii.pl:

Inne:

Blogi osób, które postanowiły opowiedzieć o swoim doświadczeniu z psychiatrią oraz strony i artykuły wspierające ujawnianie psychiatrycznych nadużyć:

Witryny poświęcone alternatywom dla rozwiązywania problemów psychotropami:

Zbiór artykułów, które wydały mi się ostatnio interesującymi:

Dodaj na Wykop.pl: Share 'Polecane witryny' on Wykop
Drukuj lub pobierz PDF: Share 'Polecane witryny' on Print Friendly

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Powiadom mnie o odpowiedziach. Możesz też być powiadamiany bez konieczności komentowania.