Klub Amicus

Dane teleadresowe:

ul. Grottgera 25a, 00-785 Warszawa
Witryna internetowa: http://www.stowarzyszenie-integracja.pl/ – dział „Klub Amicus

Mapa:


Wyświetl mapę na stronie Google Maps

Zdjęcia:

Sala gry w tenisa stołowego

Sala gry w tenisa stołowego

Sala zajęciowo-telewizyjna

Sala zajęciowo-telewizyjna

Portiernia

Portiernia

Szatnia

Szatnia

Stary szyld na bramie

Stary szyld na bramie

Wejście

Wejście

Dodaj na Wykop.pl: Share 'Klub Amicus' on Wykop
Drukuj lub pobierz PDF: Share 'Klub Amicus' on Print Friendly

6 comments on “Klub Amicus

 1. gość on said:

  Klub śmierdzi od lat i nadal śmierdział będzie, bo nikomu nie zależy na zmianie tego zjawiska. Ani prezesowi, ani klubowiczom.

  Śmierdźcie sobie sami.

  • Dawid Biel on said:

   Zależy co rozumiesz przez „śmierdzenie”.
   Jeśli specyficzny klimat tego miejsca – stary budynek, brak nowoczesnego wyposażenia, to według mnie w tym „śmierdzeniu” jest urok i wielu osobom może ten klimat odpowiadać pod warunkiem, że będą inne zalety.

   Kiedy ja tam przychodziłem 7 lat temu…, to
   - Wielką zaletą dla mnie była siłownia. Obskórna, ale niemal za darmo (5 zł/miesiąc), a „normalna” siłownia to już 50-150 zł/miesiąc.
   - Po drugie były tam tanie obiady przygotowywane przez samych członków klubu. Zajęcie, pasja i zarobek dla nich, a niedrogie żarcie dla mnie
   - Po trzecie uczęszczanie do tego klubu Amicus nie wiązało się z skomplikowanymi i uciążliwymi formalnościami, w odróżnieniu od innego klubu Dom Pod Fontanną.
   - No i na koniec nie można zapomnieć o kontakcie z życzliwymi ludźmi mającymi podobne problemy.

   Są też oczywiście wady… Mam tu na myśli tracenie czasu ze swojego życia na przychodzenie do takiego miejsca, ale to można uznać za dotyczące wszystkich miejsc związanych z psychiatrią i babraniem się w problemach diagnozowanych przez psychiatrę.

   • Przez śmierdzenie mam na myśli śmierdzenie w sensie DOSŁOWNYM. Odór. Wstrętny zapach. Przechodzą nim ubrania, które po dwóch wizytach w klubie trzeba prać. Ten złom na siłowni, który „ofiarowali” właściciele klubów fitness, zamiast wyrzucić go na śmietnik, uświadamia mi, jak jesteśmy postrzegani przez zdrowych. Nikt tam nie ma problemów podobnych do moich, sami psychotycy plus jeden CHAD, a wszyscy są tresowani przez psychologów, żeby radośnie akceptować rzucanie nam ochłapów. Praca oferowana? Wyłącznie grzebanie w śmieciach. Nie podoba się grzebanie w śmieciach? Pani psycholog wraz z prezesem będą cię godzinę uświadamiać, że to cudna i idealna praca, a jeśli chcesz lepszej – jesteś roszczeniowy. Mam IQ 131, wyższe studia, znam języki obce, mam doświadczenie translatorskie w śmieciach grzebać NIE BĘDĘ. Ogólnie w klubie smród i nuda, nuda i smród, a „psycholodzy” zajmują się uświadamianiem nam, że jesteśmy w stosunku do nich podludźmi i powinniśmy społeczeństwo całować w d…ę za możliwość grzebania w śmieciach.

   • Przez śmierdzenie mam na myśli śmierdzenie w sensie DOSŁOWNYM. Odór. Wstrętny zapach. Przechodzą nim ubrania, które po dwóch wizytach w klubie trzeba prać. Ten złom na siłowni, który „ofiarowali” właściciele klubów fitness, zamiast wyrzucić go na śmietnik, uświadamia mi, jak jesteśmy postrzegani przez zdrowych. Nikt tam nie ma problemów podobnych do moich, sami psychotycy plus jeden CHAD, a wszyscy są tresowani przez psychologów, żeby radośnie akceptować rzucanie nam ochłapów.

 2. Zajęcie, pasja i zarobek dla nich

  Oj tak, szalony zarobek. A za SZEŚĆ GODZIN pracy w portierni płacą 5 (słownie: pięć) złotych. Jesteśmy w Unii, tak? 5 zł za 6 godzin to jest DWADZIEŚCIA EUROCENTÓW za godzinę. Takich „płac” nie ma nawet w Chinach.

 3. gość on said:

  Tak przy okazji. Słowo „obskurny” pochodzi z łacińskiego „obscurus”. Nie ma NIC wspólnego ze słowem skóra i piszemy je przez „u”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Powiadom mnie o odpowiedziach. Możesz też być powiadamiany bez konieczności komentowania.