O tej stronie i kontakt

Ta strona powstała po to, aby opowiedzieć społeczeństwu o tym jak naprawdę wygląda sytuacja w psychiatrii, jak wyglądają realia w psychiatrykach, kim są i jakie problemy mają ludzie zdiagnozowani przez psychiatrię.
Na tej stronie również postaram się opublikować jakieś porady na temat tego jak radzić sobie z problemami, unikając pakowania się w ręce psychiatrii i zażywania psychotropów.

Zdecydowałem się otworzyć taką stronę, ponieważ moje życiowe ścieżki tak się ułożyły, że osobiście doświadczyłem psychiatrii z perspektywy tzw. „pacjenta”. Moje doświadczenie oceniam na duże, ponieważ od dziecka miałem styczność z psychiatrią, przebywałem m. in. 12 razy w różnych psychiatrykach na terenie Polski, miałem różne diagnozy psychiatryczne. Zyskałem duże doświadczenie, dużą wiedzę o tym jak to wszystko wygląda „od wewnątrz” (więcej informacji o tym na podstronie „Moja historia…”). I zastałem tam naprawdę wstrząsające rzeczy. Coś, co można określić jako wielką tragedię niezrozumienia lub świadome nadużycia i oszustwa.
Stwierdziłem, że należy przynajmniej przekazać opinii publicznej sygnały o tym, bo uważam, że należy położyć kres ciemnocie, nadużyciom i pseudoleczeniu, uważam, że psychiatrii należy się solidna reforma.
Nie oczekuję jednocześnie, że czytelnik będzie mi wierzył na słowo, dlatego chcę na tej stronie publikować solidne argumenty i dowody obnażające smutną prawdę o psychiatrii.
Nie roszczę sobie monopolu na rację, dlatego zapraszam również do dyskusji.

Pozdrawiam
Dawid

Każdy, kto chciałby się ze mną skontaktować, może to zrobić za pomocą poniższego formularza kontaktowego (UWAGA: Proszę nie słać mi na e-mail odpowiedzi na dyskusję na forum – od tego jest forum, żeby ogólnie ze społecznością się podzielić dyskusją, a nie przesyłać mi odpowiedzi na mój e-mail. OK? Dzięki z góry.):

* (oznacza pole wymagane)

Dodaj na Wykop.pl: Share 'O tej stronie i kontakt' on Wykop
Drukuj lub pobierz PDF: Share 'O tej stronie i kontakt' on Print Friendly